Kjøpe B32911A3103M289 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 760V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 330V |
| Toleranse: | ±20% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) |
| Serie: | B32911 |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 110°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B32911A3103M289 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.354" (9.00mm) |
| Egenskaper: | X1 Safety Rated |
| Utvidet beskrivelse: | 10000pF ±20% Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 10000PF 20% 760VDC RAD |
| kapasitans: | 10000pF |