Kjøpe B41691A7158Q7 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 40V |
|---|---|
| Toleranse: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.709" Dia x 1.535" L (18.00mm x 39.00mm) |
| Serie: | B41691 |
| Ripple Current: | 6.2A @ 10kHz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Andre navn: | B41691A7158Q 7 B41691A7158Q007 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B41691A7158Q7 |
| Levetid @ Temp.: | - |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 53 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 1500µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 25 mOhm @ 100Hz |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 25 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL |
| kapasitans: | 1500µF |