Kjøpe B41693A7108Q001 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 40V |
|---|---|
| Toleranse: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.709" Dia x 1.181" L (18.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | B41693 |
| Ripple Current: | 3.1A @ 10kHz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Andre navn: | B41693A7108Q 1 B41693A7108Q1 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 32 Weeks |
| Produsentens varenummer: | B41693A7108Q001 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 62 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 1000µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 115 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 115 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL |
| kapasitans: | 1000µF |