Kjøpe B41695A227Q9 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 75V |
|---|---|
| Toleranse: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | B41695 |
| Ripple Current: | 1.5A @ 10kHz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Andre navn: | B41695A 227Q 9 B41695A0227Q009 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B41695A227Q9 |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 190 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 220µF 75V Aluminum Capacitors Axial, Can 410 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 410 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 220UF 75V AXIAL |
| kapasitans: | 220µF |