Kjøpe B41789A5138Q001 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 25V |
|---|---|
| Toleranse: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | B41789 |
| Ripple Current: | 4.3A @ 10kHz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | B41789A5138Q 1 B41789A5138Q1 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 32 Weeks |
| Produsentens varenummer: | B41789A5138Q001 |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | 0.650" (16.50mm) |
| impedans: | 39 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 1.260" (32.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 1300µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 75 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 75 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1300UF 25V RADIAL |
| kapasitans: | 1300µF |