Kjøpe B41821F8107M000 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 63V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | B41821 |
| Ripple Current: | 280mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | B41821F8107M |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 26 Weeks |
| Produsentens varenummer: | B41821F8107M000 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.138" (3.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.511" (13.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 100µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 2 Ohm @ 120Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL |
| kapasitans: | 100µF |