Kjøpe B41851A9105M8 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 100V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serie: | B41851 |
| Ripple Current: | 15mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | B41851A9105M008 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B41851A9105M8 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.472" (12.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 1µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 166 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 166 Ohm @ 120Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL |
| kapasitans: | 1µF |