Kjøpe B41866C6108M000 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 50V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | B41866 |
| Ripple Current: | 2.822A @ 100kHz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | B41866C6108M |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 32 Weeks |
| Produsentens varenummer: | B41866C6108M000 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedans: | 29 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 1.319" (33.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 1000µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 31 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 31 mOhm @ 100kHz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL |
| kapasitans: | 1000µF |