Kjøpe B43044A5127M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 450V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | - |
| Serie: | B43044 |
| Ripple Current: | - |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B43044A5127M |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 120µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL |
| kapasitans: | 120µF |