B43455B4478M
Delenummer:
B43455B4478M
Produsent:
EPCOS
Beskrivelse:
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Dataark:
B43455B4478M.pdf
Introduksjon
Kjøpe B43455B4478M med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier:350V
Toleranse:±20%
Surface Mount Land Size:-
Størrelse / Dimensjon:3.028" Dia (76.90mm)
Serie:B43455
Ripple Current:10.2A @ 100Hz
polarisering:Polar
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial, Can - Screw Terminals
Andre navn:B43455B4478M000
Driftstemperatur:-40°C ~ 85°C
Monteringstype:Chassis Mount
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:10 Weeks
Produsentens varenummer:B43455B4478M
Levetid @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing:1.248" (31.70mm)
impedans:30 mOhm
Høyde - sittende (maks):4.201" (106.70mm)
Utvidet beskrivelse:4700µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (ekvivalent serieresistens):30 mOhm @ 100Hz
Beskrivelse:CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
kapasitans:4700µF