Kjøpe B43501A107M67 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 420V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serie: | B43501 |
| Ripple Current: | 790mA @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Snap-In |
| Andre navn: | B43501A 107M 67 B43501A0107M067 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B43501A107M67 |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedans: | 1.6 Ohm |
| Høyde - sittende (maks): | 1.260" (32.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 100µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.33 Ohm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 1.33 Ohm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP |
| kapasitans: | 100µF |