Kjøpe B43504B2827M82 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 250V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Serie: | B43504 |
| Ripple Current: | 2.4A @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Andre navn: | B43504B2827M 82 B43504B2827M082 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B43504B2827M82 |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 1.858" (47.20mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 820µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 160 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 160 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP |
| kapasitans: | 820µF |