Kjøpe B43510A9188M87 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 400V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Serie: | B43510 |
| Ripple Current: | 7.8A @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Andre navn: | B43510A9188M087 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B43510A9188M87 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.984" (25.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 3.630" (92.20mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 1800µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 80 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1800UF 20% 400V SNAP |
| kapasitans: | 1800µF |