Kjøpe B43512A3228M000 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 385V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Serie: | B43512 |
| Ripple Current: | 8.25A @ 100Hz |
| Andre navn: | B43512A3228M |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | B43512A3228M000 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| impedans: | 60 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 3.819" (97.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 2200µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 40 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 40 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2200UF 20% 385V SNAP 4L |
| kapasitans: | 2200µF |