Kjøpe B43540A5477M67 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 450V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | B43540 |
| Ripple Current: | 3.15A @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Snap-In |
| Andre navn: | B43540A5477M 67 B43540A5477M067 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B43540A5477M67 |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedans: | 290 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 2.047" (52.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 470µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 210 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP |
| kapasitans: | 470µF |