Kjøpe B43601A5567M82 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 450V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Serie: | B43601 |
| Ripple Current: | 3.01A @ 100Hz |
| Andre navn: | B43601A5567M082 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B43601A5567M82 |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedans: | 280 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 2.252" (57.20mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 560µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 190 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 190 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP |
| kapasitans: | 560µF |