Kjøpe B43697A5106Q9 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 450V |
|---|---|
| Toleranse: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | B43697 |
| Ripple Current: | 480mA @ 10kHz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Andre navn: | B43697A5106Q009 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | B43697A5106Q9 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 4.3 Ohm |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 10µF 450V Aluminum Capacitors Axial, Can 11 Ohm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 11 Ohm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 10UF 450V AXIAL |
| kapasitans: | 10µF |