Kjøpe B43760A5398M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 450V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Serie: | B43760 |
| Ripple Current: | 12.9A @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andre navn: | B43760A5398M000 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | B43760A5398M |
| Levetid @ Temp.: | 6000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 1.248" (31.70mm) |
| impedans: | 28 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 5.677" (144.20mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 3900µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 23 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW |
| kapasitans: | 3900µF |