Kjøpe B57364S209M51 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±20% |
|---|---|
| Serie: | - |
| R 25 ° C: | 2 Ohm |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Andre navn: | 495-7259-2 B57364S 209M 51 B57364S0209M051 B57364S209M51-ND |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | B57364S209M51 |
| Utvidet beskrivelse: | Inrush Current Limiter 2 Ohm Ohm ±20% 0.825" (21mm) |
| Diameter: | 0.825" (21mm) |
| Beskrivelse: | ICL 2 OHM 20% 12A 21MM |
| Email: | [email protected] |