Kjøpe B72220T2621K105 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 900V |
| Varistor Spenning (Maks): | 1100V (1.1kV) |
| Serie: | AdvanceD |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Box - 3 Lead |
| Andre navn: | T20K625E2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 825VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 625VAC |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | B72220T2621K105 |
| Energi: | 400J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 1000V 10KA 3SIP |
| Nåværende - Overspenning: | 10kA |
| Kapasitans @ Frekvens: | 380pF @ 1kHz |