Kjøpe B72225S4681K101 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Varistor Spenning (Typ): | 1100V (1.1kV) |
|---|---|
| Varistor Spenning (Min): | 990V |
| Varistor Spenning (Maks): | 1210V (1.21kV) |
| Serie: | SuperioR, S25 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Disc 27.5mm |
| Andre navn: | S25K680E4R12 |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal likestrøm: | 895VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 680VAC |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | B72225S4681K101 |
| Energi: | 940J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 1100V 20KA DISC 27.5MM |