Kjøpe B82134A5202M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.295" Dia x 1.181" L (7.50mm x 30.00mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | B82134 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Axial |
| Andre navn: | 495-75951-2 B82134A5202M-ND B82134A5202M000 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Iron |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | B82134A5202M |
| induktans: | 20µH |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Frekvens - Selvresonans: | 59MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 20µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 150 mOhm Axial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 20UH 2A 150 MOHM TH |
| DC-motstand (DCR): | 150 mOhm |
| Nåværende vurdering: | 2A |
| Nåværende - Metning: | - |
| Email: | [email protected] |