Kjøpe B82723J2501N1 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 250V |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.102" L x 0.591" W (28.00mm x 15.00mm) |
| Serie: | B82723 |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | Vertical, 4 PC Pin |
| Andre navn: | B82723J2501N 1 B82723J2501N001 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall linjer: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 34 Weeks |
| Produsentens varenummer: | B82723J2501N1 |
| Induktans @ Frekvens: | 56mH @ 10kHz |
| Impedans @ Frekvens: | - |
| Høyde (maks): | 1.201" (30.50mm) |
| Filter Type: | Power Line |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 56mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 2.1 Ohm (Typ) |
| Beskrivelse: | CMC 56MH 500MA 2LN TH |
| DC-motstand (DCR) (maks): | 2.1 Ohm (Typ) |
| Nåværende vurdering (Maks): | 500mA |