Kjøpe BA5417 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 6 V ~ 15 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverandør Enhetspakke: | 15-HSIP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 15-SIP + Tab |
| Utgangstype: | 2-Channel (Stereo) |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 75°C (TA) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 5W x 2 @ 3 Ohm |
| Produsentens Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BA5417 |
| Egenskaper: | Depop, Standby, Thermal Protection |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class AB 15-HSIP |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO 5W STER AB 15SIP |
| Email: | [email protected] |