Kjøpe BA682A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 10 V ~ 14 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 18-DIP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 75°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BA682A |
| Interface: | - |
| Skjermtype: | LED |
| Tall eller tegn: | 12 Point |
| Beskrivelse: | IC LED DVR 1CH 12POINT 18-DIP |
| Strøm - Forsyning: | 5mA |
| konfigurasjon: | Dot/Bar Display |
| Email: | [email protected] |