Kjøpe BAS16J,115 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.25V @ 150mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 100V |
| Leverandør Enhetspakke: | SOD-323F |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 4ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-90, SOD-323F |
| Andre navn: | 1727-6169-2 568-7976-2 568-7976-2-ND 934060935115 BAS16J T/R BAS16J T/R-ND BAS16J,115-ND BAS16J115 |
| Driftstemperatur - Kobling: | 150°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BAS16J,115 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 100V 250mA (DC) Surface Mount SOD-323F |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 100V 250MA SOD323 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 500nA @ 80V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 250mA (DC) |
| Kapasitans @ Vr, F: | 1.5pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |