Kjøpe BAS17,215 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 960mV @ 100mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 5V |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-236AB (SOT23) |
| Hastighet: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andre navn: | 1727-5446-2 568-6917-2 568-6917-2-ND 933526230215 BAS17 T/R BAS17 T/R-ND BAS17,215-ND BAS17215 |
| Driftstemperatur - Kobling: | 150°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BAS17,215 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 5V 200mA (DC) Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE LOW VLTG STABISTOR SOT23 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 5µA @ 4V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 200mA (DC) |
| Kapasitans @ Vr, F: | 140pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |