Kjøpe BAS20W-7 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.25V @ 200mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 150V |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-323 |
| Hastighet: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 50ns |
| emballasje: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfelle: | SC-70, SOT-323 |
| Andre navn: | BAS20W7 BAS20WCT BAS20WCT-ND BAS20WDICT |
| Driftstemperatur - Kobling: | -65°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BAS20W-7 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 150V 200mA Surface Mount SOT-323 |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 150V 200MA SOT323 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 100nA @ 150V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 200mA |
| Kapasitans @ Vr, F: | 5pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |