Kjøpe BAS21W,115 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.25V @ 200mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 250V |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-323-3 |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 50ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-70, SOT-323 |
| Andre navn: | 1727-2082-2 568-11952-2-ND 568-12215-2-ND 934063268115 BAS21W,115-ND |
| Driftstemperatur - Kobling: | 150°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BAS21W,115 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 250V 225mA (DC) Surface Mount SOT-323-3 |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 250V 225MA SOT323 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 100nA @ 200V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 225mA (DC) |
| Kapasitans @ Vr, F: | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |