Kjøpe BAS45A,113 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1V @ 100mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 125V |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-34 |
| Hastighet: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 1.5µs |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | DO-204AG, DO-34, Axial |
| Andre navn: | 1727-1513-2 568-11018-2 568-11018-2-ND 934031240113 BAS45A BAS45A T/R BAS45A T/R-ND BAS45A,113-ND BAS45A-ND Q2665582 |
| Driftstemperatur - Kobling: | 175°C (Max) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BAS45A,113 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 125V 250mA (DC) Through Hole DO-34 |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 125V 250MA DO34 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 1nA @ 125V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 250mA (DC) |
| Kapasitans @ Vr, F: | 4pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |