Kjøpe BAS7004TA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 410mV @ 1mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 70V |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-3 |
| Hastighet: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| emballasje: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfelle: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andre navn: | BAS70-04ZX BAS70-04ZXCT BAS70-04ZXCT-ND BAS7004ZX BAS7004ZXCT |
| Driftstemperatur - Kobling: | -55°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BAS7004TA |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 15mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Diodetype: | Schottky |
| Diode Konfigurasjon: | 1 Pair Series Connection |
| Beskrivelse: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 200nA @ 50V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode): | 15mA (DC) |
| Email: | [email protected] |