Kjøpe BAT720,235 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 550mV @ 500mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 40V |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-236AB (SOT23) |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andre navn: | 1727-1209-2 568-10395-2 568-10395-2-ND 934051280235 BAT720,235-ND |
| Driftstemperatur - Kobling: | 125°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BAT720,235 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Schottky 40V 500mA (DC) Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| Diodetype: | Schottky |
| Beskrivelse: | DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT23 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 100µA @ 35V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 500mA (DC) |
| Kapasitans @ Vr, F: | 90pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |