Kjøpe BAV23S-7 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.25V @ 200mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 200V |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-3 |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 50ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andre navn: | BAV23SDITR BAV23STR BAV23STR-ND |
| Driftstemperatur - Kobling: | -65°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BAV23S-7 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 200V 400mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Diodetype: | Standard |
| Diode Konfigurasjon: | 1 Pair Series Connection |
| Beskrivelse: | DIODE ARRAY GP 200V 400MA SOT23 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 100nA @ 200V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode): | 400mA (DC) |
| Email: | [email protected] |