Kjøpe BCP56,115 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 500mV @ 50mA, 500mA |
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-223 |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 960mW |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andre navn: | 1727-2927-2 568-1639-2 568-1639-2-ND 933917240115 BCP56 T/R BCP56115 |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BCP56,115 |
| Frekvens - Overgang: | 180MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 1A 180MHz 960mW Surface Mount SOT-223 |
| Beskrivelse: | TRANS NPN 80V 1A SOT223 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 63 @ 150mA, 2V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 100nA (ICBO) |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 1A |
| Email: | [email protected] |