Kjøpe BFC230343565 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 63V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.024" L x 0.390" W (26.00mm x 9.90mm) |
| Serie: | MKT303 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222230343565 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC230343565 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.697" (17.70mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 5.6µF ±10% Film Capacitor 63V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 5.6UF 10% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 5.6µF |