Kjøpe BFC233623334 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 630V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 310V |
| Toleranse: | ±20% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm) |
| Serie: | MKP336 2 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222233623334 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 110°C |
| Produsentens varenummer: | BFC233623334 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.610" (15.50mm) |
| Egenskaper: | X2 Safety Rated |
| Utvidet beskrivelse: | 0.33µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.33UF 20% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 0.33µF |