Kjøpe BFC233817683 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 440V |
| Toleranse: | ±20% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm) |
| Serie: | MKP338 1 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222233817683 |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC233817683 |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.591" (15.00mm) |
| Egenskaper: | X1 Safety Rated |
| Utvidet beskrivelse: | 0.068µF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.068UF 20% 1KVDC RAD |
| kapasitans: | 0.068µF |