BFC236717274
Delenummer:
BFC236717274
Beskrivelse:
CAP FILM 0.27UF 5% 63VDC RADIAL
Dataark:
BFC236717274.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC236717274 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:63V
Spenningsverdier - AC:40V
Toleranse:±5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:0.413" L x 0.177" W (10.50mm x 4.50mm)
Serie:MKT367
emballasje:Tape & Box (TB)
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222236717274
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC236717274
Lead Spacing:0.295" (7.50mm)
Høyde - sittende (maks):0.394" (10.00mm)
Egenskaper:-
Utvidet beskrivelse:0.27µF ±5% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polyester, Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.27UF 5% 63VDC RADIAL
kapasitans:0.27µF