Kjøpe BFC236722563 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 100V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 63V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) |
| Serie: | MKT367 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222236722563 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC236722563 |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.374" (9.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.056µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC RAD |
| kapasitans: | 0.056µF |