BFC236743333
Delenummer:
BFC236743333
Produsent:
Angstrohm / Vishay
Beskrivelse:
CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
Dataark:
BFC236743333.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC236743333 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:250V
Spenningsverdier - AC:160V
Toleranse:±10%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Serie:MKT367
emballasje:Tape & Box (TB)
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222236743333
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Monteringstype:Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC236743333
Lead Spacing:0.295" (7.50mm)
Høyde - sittende (maks):0.374" (9.50mm)
Egenskaper:-
Utvidet beskrivelse:0.033µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polyester, Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
kapasitans:0.033µF