Kjøpe BFC236746124 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 250V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 160V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm) |
| Serie: | MKT367 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222236746124 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC236746124 |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.453" (11.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.12µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.12µF |