BFC236841154
Delenummer:
BFC236841154
Beskrivelse:
CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC RAD
Dataark:
BFC236841154.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC236841154 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:250V
Spenningsverdier - AC:160V
Toleranse:±10%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Serie:MKT368
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222236841154
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Produsentens Standard Lead Time:15 Weeks
Produsentens varenummer:BFC236841154
Lead Spacing:0.591" (15.00mm)
Høyde - sittende (maks):0.551" (14.00mm)
Egenskaper:Long Life
Utvidet beskrivelse:0.15µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polyester, Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC RAD
kapasitans:0.15µF