Kjøpe BFC236961223 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 630V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 250V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.232" W (12.50mm x 5.90mm) |
| Serie: | MKT369 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222236961223 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC236961223 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.390" (9.90mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 0.022µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 0.022µF |