Kjøpe BFC237228184 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 100V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 63V |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm) |
| Serie: | MKT372 |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222237228184 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC237228184 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.728" (18.50mm) |
| Egenskaper: | Long Life |
| Utvidet beskrivelse: | 0.18µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.18UF 10% 100VDC RAD |
| kapasitans: | 0.18µF |