BFC237524114
Delenummer:
BFC237524114
Beskrivelse:
CAP FILM 0.11UF 5% 1KVDC RADIAL
Dataark:
BFC237524114.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC237524114 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:1000V (1kV)
Spenningsverdier - AC:400V
Toleranse:±5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:1.181" L x 0.433" W (30.00mm x 11.00mm)
Serie:KP/MKP 375
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222237524114
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Monteringstype:Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens Standard Lead Time:20 Weeks
Produsentens varenummer:BFC237524114
Lead Spacing:0.394" (10.00mm)
Høyde - sittende (maks):0.925" (23.50mm)
Egenskaper:-
Utvidet beskrivelse:0.11µF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polypropylene (PP), Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.11UF 5% 1KVDC RADIAL
kapasitans:0.11µF