Kjøpe BFC237530432 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1600V (1.6kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 500V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.728" L x 0.354" W (18.50mm x 9.00mm) |
| Serie: | KP/MKP 375 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222237530432 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC237530432 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.728" (18.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 4300pF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 4300PF 5% 1.6KVDC RAD |
| kapasitans: | 4300pF |