Kjøpe BFC237540182 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 600V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.728" L x 0.295" W (18.50mm x 7.50mm) |
| Serie: | KP/MKP 375 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222237540182 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Produsentens varenummer: | BFC237540182 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.650" (16.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 1800pF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 1800PF 5% 2KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 1800pF |