Kjøpe BFC237542301 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 600V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) |
| Serie: | KP/MKP 375 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222237542301 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | BFC237542301 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.630" (16.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 300pF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 300PF 5% 2KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 300pF |