Kjøpe BFC237678433 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 400V |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.220" L x 0.354" W (31.00mm x 9.00mm) |
| Serie: | KP/MMKP 376 |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | 222237678433 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | BFC237678433 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.748" (19.00mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.043µF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.043UF 5% 1KVDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.043µF |