BFC237679563
Delenummer:
BFC237679563
Beskrivelse:
CAP FILM 0.056UF 3.5% 1KVDC RAD
Dataark:
BFC237679563.pdf
Introduksjon
Kjøpe BFC237679563 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier - DC:1000V (1kV)
Spenningsverdier - AC:400V
Toleranse:±3.5%
Avslutning:PC Pins
Størrelse / Dimensjon:1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm)
Serie:KP/MMKP 376
emballasje:Bulk
Pakke / tilfelle:Radial
Andre navn:222237679563
Driftstemperatur:-55°C ~ 100°C
Monteringstype:Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens varenummer:BFC237679563
Lead Spacing:1.083" (27.50mm)
Høyde - sittende (maks):0.827" (21.00mm)
Egenskaper:-
Utvidet beskrivelse:0.056µF ±3.5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektrisk materiale:Polypropylene (PP), Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.056UF 3.5% 1KVDC RAD
kapasitans:0.056µF